Салат на Новий Рік 2020 — незрівнянний рецепт смачного салату

Напевно вже багато хто знаходяться в очікуванні Нового Року! В ці дні нас з головою захоплюють святкові клопоти. І хоча їх завжди буває багато, але від звичайних їх відрізняє те, що всі вони приємні. Це прибирання в будинку, придбання подарунків, складання меню для святкової ночі 31 грудня. Все робиться у настрої очікування казки і якогось чаклунства.

Причому це не залежить від віку. Приходу якогось дива чекають не тільки діти, але і дорослі. Так давайте запросимо його в будинок. Адже запрошуємо ж ми до себе символ року, роблячи страви з його зображенням. Приміром, у цьому році це Щур (миша). Багато хто вірить в те, що таким чином можна залучити в будинок успіх.

Значить і казку можна запросити прийти в наш будинок, якщо приготувати незрівнянний і смачний салат, «намалювавши» на його поверхні відповідну картинку. Це не так і важко. Сюжетів може бути маса. Сьогодні я пропоную свій варіант, можливо він сподобається і вам. Або придумайте іншу картинку, благо вони можуть бути різними.

Запрошуйте в будинок диво, диво, радість. Нехай вони виконують наші бажання, роблять життя більш барвистою і яскравою. І найголовніше, нехай все, що ми будемо хотіти в цьому році, обов’язково здійсниться. Хтось отримає прекрасного принца в чоловіки і королівство на додачу, у когось з’явиться маленька Дюймовочка, хтось відправиться в подорож за три моря, а хтось знайде скатертину-самобранку.