Млинці на сироватці — 8 рецептів дуже смачних млинців з дірочками

Ні для кого не секрет, що млинці можуть готуватися з різної молочної основи, наприклад з молока, кефіру, сметани. Також їх можна готувати на воді і навіть у поєднанні з дріжджами, щоб вони вийшли ажурними. Але чи чули ви про борошняних виробах на сироватці? Якщо ні, то обов’язково приготуйте, а я вам в цьому сьогодні допоможу.

У багатьох зі словом сироватка відразу асоціюється окрошка, адже традиційно до складу цієї страви входить представлений кисломолочний напій. Хоча крім всім відомого холодного супу, сироватку застосовують в кондитерській галузі роблячи з неї випічку. Так і наші сьогоднішні представники не стали винятком.

Готуються на основі такої як тонкі вироби, так і товсті, при цьому вони пористі і еластичні. Дуже зручно сфабрикувати таке, якщо ви любите домашній сир, а сироватку нікуди дівати або її ніхто не любить в сім’ї. Виходить, що у вас на столі буде відразу повний комплект, адже можна буде зробити смачні млинці з сиром.

Сьогодні ви дізнаєтеся безліч рецептів приготування представленого страви, це як пишні вироби з дріжджами, так і тонкі без них. Також розглянемо, як можна сфабрикувати ласощі без яєць, або навіть з манкою. У готові рум’яні вкусняшки ви зможете загорнути все що завгодно, тому їх можна сміливо назвати універсальними.