Тонкі млинці на кефірі – 15 смачних рецептів млинців з дірочками

Скоро весна! А значить скоро будемо зустрічати Масляну! Здавна на Русі проводжали зимушку шумно і весело. Гуляли, співали, танцювали, стрибали через багаття і палили опудало. А також ходили один до одного в гості і пригощали млинцями — символом Сонця!

За традицією в Масляну їх печуть щодня! Вважається, що якщо піч їх так часто, то весь прийдешній рік сім’я буде жити в достатку і благополуччя! А хто ж цього не хоче?! Тому і печемо ми ці маленькі «сонечка» усіма відомими способами. А способів цим немає кінця. Їх так багато, що можна пекти їх хоч кожен рік і при цьому жодного разу не повторитися.

На чому тільки не готують їх, яке тільки тісто не придумують майстрині. Готують на молоці, кефірі, ряжанці, кисляку, йогурті, соку, простої і мінеральної води. Тісто готують прісне, дріжджове, заварне. Варіантів і варіацій всього цього маса. А ще й млинці з припеком, з різною начинкою, блинчатые пироги і торти…

Що вже тут скажеш, якщо вже полюбить наш люд якусь страву, то буде готувати його багато, часто і в самих різних варіантах і варіаціях.

bliny

В одній зі своїх статей я вже ділилася великою кількістю рецептів млинців на молоці. Там можна знайти не тільки рецепти, але і секрети приготування смачного тіста. А сьогодні я хотіла б поділитися з Вами різними варіантами млинцевого тесту на кефірі.

Млинці з додатковими інгредієнтами

  • Млинці на кефірі з молоком і з гарбузовим пюре
  • Часникові млинці на кефірі з сиром і зеленню
  • Бананові млинці без соди зі сметанним кремом
  • Вівсяні заварні млинці на кефірі без борошна

Рецепти тесту на кефірі діляться на три категорії — це бездріжджовий спосіб, дріжджовий і заварний. Можна виділити який з них краще і смачніше, всі вони гарні, кожна по-своєму. Адже що головне в тесті, щоб воно було смачним, тоненьким і щоб млинці могли легко перевертатися. Такі рецепти і будемо розглядати сьогодні.