Млинці на кефірі тонкі з дірочками — 11 смачних рецептів

На чому тільки не печуть млинці, яке тільки тісто не придумують майстрині. Готують на молоці, на кефірі, ряжанці, кисляку, йогурті, соку, простої і мінеральної води. Буває воно прісне, дріжджове, заварне. Варіантів і варіацій всього цього маса. А ще готують їх з припеком, з різною начинкою, а також у вигляді пирогів і тортів…

Що вже тут скажеш, якщо вже полюбить наш люд якусь страву, то буде готувати його багато, часто і в самих різних варіантах і варіаціях.

В одній зі своїх статей я вже ділилася великою кількістю рецептів приготування тіста на молоці. Там можна знайти не тільки рецепти, але і секрети приготування вкусняше. А сьогодні я хотіла б поділитися з вами різними варіантами такого тіста на кефірі.

Рецепти подібного роду діляться на три категорії – це бездріжджовий спосіб, дріжджовий і заварний. Можна виділити який з них краще і смачніше, всі вони гарні, кожна по-своєму. Адже що головне в тесті, щоб вироби з нього були смачними і тоненьким і могли легко зніматися зі сковороди. Такі рецепти і будемо розглядати сьогодні.