Млинці на молоці – 20 найсмачніших покрокових рецептів з фото і відео

Ну хто з нас не любить поїсти смачних тонких ажурних млинців? Я таких не зустрічала! Тому що їх люблять усі, від мала до велика. Гарячі, щойно зі сковородочки; змащені вершковим маслом; приправлені медом, густою сметаною або варенням; з сирком або м’ясною начинкою; з солодким або несолодким припеком; а то й зовсім складені у високі блинчатые пироги!

Готуються вони всюди, в кожній національній кухні народів світу є свої рецепти і свої особливості їх приготування. Багата рецептами і російська кухня, яких тільки їх не випікають. Різновидів багато, і всі вони смачні і апетитні!

Печуться вони і в будні дні і на свята. Взяти хоча б Масляна — проводи російської зими, цілий тиждень ми тішимо своїх близьких цими смачними, схожими на маленьке Сонечко борошняними виробами. Не дарма кажуть: «Без млинця, не Масляно, без пирога, не іменинник!»

Однак не у всіх виходить випекти млинці тоненькими, з дірочками. Щоб такі вийшли, треба мати певні вміння та навички, а також дотримувати певні правила. Інакше грудкою може вийде не тільки перший млинець, але і всі інші! Я знаю багатьох, які вміють чудово готувати різні смаколики, а ось з цими чудовими «сонечками» вони подружитися ніяк не можуть, чи не виходять вони у них , і все тут!

bliny

Тому сьогодні я пропоную розглянути таку важливу тему, як приготування млинців. Розглянемо, як це робилося і робиться, в самих що ні на є російських традиціях. А рецептів, і різних варіантів буде дуже багато. Збирала їх довгі роки, а тепер ось ділюся з вами.