Млинці на молоці з дірочками тонкі і дуже смачні – 10 простих рецептів

Млинці — це найулюбленіша страва у нас в народі. Я не перестаю «співати йому хвалу» у своїх статтях, аж надто гарні і смачні вони з пилу, з жару. Ароматні, ніжні, тоненькі, вкриті дрібними дірочками — що може бути краще цього!

Печемо ми їх і на свята, і в будні. А Масляна без них, так і зовсім не мислима. Адже вважається, що чим більше з’їси млинців за святковий тиждень, тим краще і багатше буде весь наступний рік! Тому і намагаємось піч їх якомога більше, так різних. І адже нікому не набридає їх їсти, а багато хто навіть шкодують, що свято триває лише один тиждень. І завжди раді їм у будь-який день!

Тому і ми сьогодні будемо готувати їх, як на будні дні, так і для свят. А рецепти все, як на підбір. Вони не доставлять Вам труднощів ні на одному з етапів. І сам процес приготування буде для Вас справжнім задоволенням. Все вийде на найвищому рівні.

bliny

І якщо Ви ще не вмієте їх піч, то неодмінно навчитеся. А якщо вмієте, то зайвий хороший рецепт ніколи не завадить! У минулій статті ми готовли млинці на кефірі, а сьогодні пропоную готувати їх на молоці. Та не які-небудь прості, а як ми любимо, тоненькі і неодмінно з дірочками.