Як зробити тісто для млинців — 3 популярних рецепта

Як замісити тісто на млинці запитаєте ви. Скільки господинь, стільки і думок! І кожна зберігає свій секрет смачних, ароматних, ажурних млинчиків. Сьогодні ми постараємося розкрити ці таємниці і поділимося з вами універсальними рецептами простих і швидких в приготуванні страв.

В староруської кухні млинці випікали виключно на масницю. Круглі, золотисті, ситні — вони символізували догляд голодної зими і початок трудової весни, яка повинна була принести новий урожай. Не в приклад сучасним, класичні російські млинці випікалися з додаванням гречаного борошна, на жирному молоці або сметані. Тому вони виходили товстими і досить щільними, і пропонувалися господинями не на десерт, а в якості основного блюда.

Сьогодні значною товщиною млинців хвалитися не прийнято. В «моді» — легка, дырчатая, мережева структура. Отримати її можна, використовуючи різні техніки, як завести тісто на млинці. Про кожну з них ми розповімо докладно.

Крім того, більшість з нас любить поласувати млинцями з солодким варенням, згущеним молоком, медом або сметаною. У поєднанні з жирним тестом шлунок отримає неймовірно важку їжу, до того ж дуже калорійну. Щоб не нашкодити фігурі, бажано використовувати низькокалорійні інгредієнти. При цьому млинці, також як, наприклад, пісна самса з листкового тіста, будуть дуже смачними.