Млинці на воді — 9 смачних покрокових рецептів

Зараз печуть млинці на молоці або кефірі, рідше на кисляку і сметані. Вважають, що це ситніше, жирніше і смачніше. І з цим не посперечаєшся. Дійсно, чим більше в молочному продукті відсоток жирності, тим більш поживними виходять ці тоненькі борошняні вироби.

Але ж можна робити і просто на воді. Так, вийдуть вони не настільки жирними, але смачними будуть точно! Особливо добре їх піч, коли збираєшся зробити їх з начинкою. Начинка вже і сама по собі ситна, наприклад м’ясна, або сирна. Або, коли стряпаем млинцевий торт кремом, або пиріг з маслом і яйцями… Ось питається в аком випадку – навіщо посилювати жирність ще й додаючи в тісто молочку?

Сьогодні будемо вчитися робити смачне тісто на воді. Благо, способів його приготування безліч. Піч будемо вироби зовсім тоненькими, і більш пишними (такі ми готували на дріжджах), на яйцях і без них. Також візьмемо різну борошно і мінералку. І хоча способи готування чимось схожі один на одного, однак відмінності все ж присутні. Тому зовнішній вигляд і смак продукту буде відрізнятися.

А також я розповім про маленькі хитрощі і секрети, щоб тоненькі борошняні вироби добре пропеклися і відмінно переверталися і щоб не були грудкою.