Пишні оладки на молоці — 8 кращих рецептів

Сніданок у людини завжди має бути поживним і заряджати енергією на цілий день. Відповідно в ньому обов’язково присутність білків, жирів і вуглеводів. А як ви думаєте в якомусь одному блюді містяться всі необхідні елементи? Вірно! У оладках. Це і молоко (білок), і борошно з цукром (вуглеводи) і рослинне масло (жири). Ми вже готували з вами це борошняне блюдо на кефірі, але сьогодні я хочу поділитися рецептами на молоці. Це швидко і смачно!

Насправді вони – це не тільки хороший сніданок, але і вечерю або перекус. Адже хто не любить з чаєм з’їсти солодкі пампушки, та ще з цукровою пудрою або сметаною. Особливо зручно брати такі вироби на роботу – ситно і смачно.

В основному сьогоднішнє страву готують на кефірі. Цей кисломолочний продукт в поєднанні з содою дає відмінну реакцію, за рахунок чого виходять пишні маленькі коржики. Однак на молоці теж можна досягти такого результату і сьогодні ви дізнаєтеся як.

Готувати вироби допускається як на свіжому молоці, так і на кислому. Також можна додати ще дріжджів, для кращого ефекту. Але в будь-якому з випадків виходять дуже ніжні пампушок, які припадуть до душі і дорослим, і дітям.