Пишні оладки на кефірі – 10 кращих і перевірених рецептів з фото і відео

Оладки поряд із млинцями одні з найулюбленіших і популярних страв. Що може бути краще пишних, ароматних, неймовірно смачних оладок до сніданку. Їх запах не можна порівняти ні з чим. Коли готуєш їх з ранку на кухні, він поширюється по всьому будинку, і будить всіх без винятку. І кожен, тільки відкривши очі, розуміє, що сьогодні сніданок буде на славу! Поспішає скоріше прокинутися, вмитися і зі словами «Що, вже можна їсти», починає наминати за обидві щоки ці маленькі, рум’яні вкусняшки.

Не так давно закінчила серію статей про млинці, і ось, що цікаво, побачила між ними і сьогоднішнім стравою дві суттєві різниці. Якщо всі хочуть на своєму столі бачити тонкі млинці з дірочками, неважливо, як приготовані на молоці, або на кефірі, то ось оладки всі хочуть спекти пишні і товстенькі, з м’якою і дірчастою серединкою всередині.

Хочуть чогось хочуть, але не у всіх виходить. Начебто спочатку покладеш на сковороду приготоване тісто і виріб піднімається, стає пышненьким, як треба. Радієш цьому, думаєш — «ну ось, нарешті, все вийшло!» Так ні, бувало перевернеш їх на іншу сторону, або коли знімеш вже зі сковорідки, а оладки наші дивись і опало, стали тоненькі, трохи товщі млинчиків. Зустрічалися з такою стуацией?

Напевно всі коли — небудь, та зустрічалися. Поки не з’явився у них той самий заповітний рецепт, завдяки якому мета стала досяжною, а результат-передбачуваним.

Але якщо ще хтось не знайшов свого найулюбленішого рецепта, то я пропоную пошукати їх в сьогоднішній статті. Я хочу поделться в ній різними рецептами, з різною технологією приготування, але у всіх них за основу буде взято кефір, і все оладки в результаті вийдуть пишними. Вам цікаво? Тоді я з задоволенням приступаю до розповіді.