Оладки з кабачків: 5 простих рецептів

Ну що може бути простіше, ніж приготувати оладки з кабачків? Але на практиці все виявляється не так легко! То вони розповзаються, то підгоряють, то виходять надто тугими… Ми розповімо секрети приготування страви і підкажемо найцікавіші рецепти з різними інгредієнтами!

Страви з кабачків по праву займають центральне місце на літньому столі. Цей овоч неймовірно багатий корисними речовинами, а ось калорій містить просто мінімум. При цьому він широко поширений, стоїть абсолютно недорого, володіє нейтральним смаком, якому можна легко додати солодкість, гостроту, кислинку, як кому подобається!

4 правила приготування

На питання, як зробити оладки з кабачків, досвідчена господиня лише загадково посміхнеться. Адже в даному блюді є кілька секретів, які роблять його винятковим. І зараз ми розкриємо їх!

  • Соліть масу перед смаженням. Кабачок — овоч водянистий, а в присоленном стані він починає активно пускати сік. З цієї ж причини тесту ніколи не потрібно робити багато. Ви просто не встигнете посмажити всю масу, і останні партії розповзуться. Особливо активні в цьому плані ранні «молочні» кабачки. Сік їх слід обов’язково віджати і злити.
  • Очистіть овочі. Коли готуєте щось з молодих овочів, з ними не виникає проблем. А ось із старих і оладки, і фаршировані кабачки, і інші шедеври можуть не вийти. Причиною тому — тверда кірка і тверді насіння. Їх слід обов’язково вичищати, перш ніж натирати овочі.
  • Якщо хочете отримати однорідну структуру оладок, натирайте кабачки на дрібній тертці. А якщо любите деяку волокнистість на манер дранников, використовуйте крупну тертку.
  • Дієтичні оладки з кабачків випікайте в духовці. Вони містять надзвичайно мало калорій, а також прекрасно підходить в якості сніданку або полуденку дітям. Традиційно ж блюдо смажать на добре розігрітій сковороді. А викладати масу потрібно самій невеликою гіркою, формуючи оладки злегка плескатими.
Також цікаве:  Оладки на молоці і дріжджах: пишні, повітряні й дуже смачні