Оладки на сніданок. Як приготувати овочеві оладки і оладки на кефірі і дріжджах.

Оладки — різновид млинців, тільки маленького розміру. Зазвичай на сковорідці поміщається відразу кілька таких блінцов, вони набагато товщі млинців і обсмажуються на більшій кількості олії.

Саме по собі слово «оладки» зустрічається в літературі вже з XVI століття, згадуються як «оладки», так і «аладьи». Хоча правильне все ж перше написання, слово походить від «олеум» — масло.

Протягом трьох століть у поняття «оладки» вкладалося вельми різноманітне зміст. Так називали не тільки кулінарні вироби з кислого тіста з використанням дріжджів, але і вироби з додаванням картоплі, кабачків, капусти. Були пшоняні і манні оладки. Пекли оладки і з фруктовими начинками. Особливо такі оладки були популярні в Петербурзі.

Так що часто під словом оладки розумілася лише певна форма виробу, а зовсім не його склад та технологія приготування.

oladji

В даний час під словом оладки розуміються вироби з борошна, замішані на молоці, кефірі або воді, з додаванням дріжджів або без них, а також з додаванням яєць. Хоча і не тільки! Один із сьогоднішніх рецептів, які я пропоную Вашій увазі, передбачає приготування оладок взагалі без борошна.

Сьогодні я хочу запропонувати Вам кілька абсолютно різних рецептів приготування оладок. Приготовлені одним з цих способів — вони внесуть прекрасне різноманітність у Ваш сніданок.