Свинячі реберця — 13 найсмачніших рецептів

Коли за великим столом з якоїсь особливої нагоди збирається вся родина, нам хочеться нагодувати їх найсмачнішими стравами. Тільки от з часом «тазики» салатів, різні пироги і котлети, хитромудрі відбивні і буженина все одно приїдаються, і можуть вже не приносить такого задоволення, як раніше. Що ж робити?

Варіанта два: повернутися до старовинних рецептів національної кухні, або звернути увагу на ті ласощі, які останнім часом найчастіше стали замовляти люди в ресторанах. Якщо йти другим шляхом, то просто подумайте: як давно ви відпочивали разом з колегами і що користувалося успіхом на вашому застілля? Швидше за все, це щось досить просте і водночас незвичайна. Те, на що в повсякденному житті як-то навіть очей не падає в магазині або на ринку і в думках немає, що з цього можна приготувати щось вартісне.

Погодьтеся, що зазвичай для готування вдома ви виберете краще великий шматок м’якоті, ніж кісточки. І зовсім даремно! Адже на них міститься досить багато м’яса з тонкою жирової прослоечкой, яка тане при запіканні і перетворює ваше кулінарне творіння просто шедевр!

Свинячі реберця, приготовлені в домашніх умовах, по своєму смаку і аромату легко можуть конкурувати з шашликом на мангалі. Всього і справ-то, що замаринувати їх і потім запекти в духовці. За останній рік ми з домочадцями перепробували таку величезну кількість соусів і способів зажаривания апетитного м’яса на кісточках, що зібралася вже ціла колекція перевірених смачних рецептів.

З величезним задоволенням ділюся результатами наших пошуків ідеально смачного приготування, щоб і ви могли порадувати своїх дорогих людей досить простим, але таким приголомшливим м’ясних ласощами!