Печінка куряча – прості і смачні рецепти на кожен день

Куряча печінка — це корисний продукт, з якого можна приготувати досить прості і смачні страви. Її люблять готувати в багатьох родинах в різних країнах. Крім того, що вона дуже корисна, її плюси ще і в тому, що будь-яку страву з її участю можна приготувати дуже швидко, продукт чудово поєднується з усіма крупами, овочами і грибами, до неї підходить багато різних соусів і коштує вона зовсім недорого!

Печінку можна варити, тушкувати, смажити, запікати. Готувати як самостійне блюдо і використовувати в якості начинки для млинців і пирогів. У 100 грамах цього субпродукту міститься добова норма білка дорослої людини. Вона легко засвоюється і вважається дієтичним продуктом.

Однак захоплюватися стравами з неї особливо не варто, вважається, що їсти її треба не частіше 1-2 разів на тиждень. Це обумовлено тим, що вона містить досить багато холестерину, і його надлишок може позначитися негативно на здоров’я.

pechen-kurinaya

Але, напевно всі і не прагнуть готувати її кожен день. Готуємо її лише зрідка, і хочеться кожен раз приготувати що-небудь смачненьке! Тому сьогодні пригадаємо всім відомі класичні страви з курячої печінки, але спробуємо приготувати їх як можна смачніше. А також приготуємо страви не настільки популярні, але від цього не менш бажані на столі!