Як приготувати яловичу печінку, щоб вона була м’якою і смачною

Давно вже сперечаються про те шкідлива яловича печінка чи корисна? Але ми сьогодні сперечатися і міркувати на цю тему не будемо. Це — марна трата часу. Є такі активні прихильники того, що вона шкідлива, що їх не перечити. Тому будемо готувати для тих, хто любить цей смачний продукт!

І готувати будемо найпростіший варіант — смажену яловичу печінку з цибулею. Приготуємо так, що вона буде м’якою, соковитою і смачною.

Для того, щоб приготувати її такою, треба її правильно вибрати в магазині або на ринку. Щоб блюдо вийшло не тільки смачним, але і корисним, бажано брати свіжу печінку. Заморожена печінка втрачає багато своїх корисних якостей. Приготувати смачно її буде можливо, але ж ми хочемо отримати максимальну користь від продукту? Готуємо печінка ми не так часто, тому якщо попадеться Вам в магазині гарний шматочок, сміливо беріть його і готуйте.

pechen

Перед покупкою зверніть увагу на зовнішній вигляд печінки. Вона повинна бути блискучою і мати гладку однорідну поверхню. Теляча печінка червоного кольору, яловича потаємні. Дуже темну печінка не беріть, чим темніше колір, тим старше тварина, тим жорсткіше буде готове блюдо.

Запах повинен бути приємним, злегка солодкуватим. Якщо відчуваєте, що запах не відповідає цьому, краще відмовтеся від покупки. Злегка натисніть пальцем на клаптик, на ньому не повинно залишитися ніяких слідів.

Намагайтеся вибирати шматочок, де менше проток. Це скоротить час обробки, їх всі треба буде видалити.

Не ігноруйте ці поради, від них залежить майбутній смак нашого страви.