Гуляш зі свинини з підливою — 7 простих і смачних рецептів

Якщо ви хочете смачно здивувати своїх домочадців, то сьогоднішні рецепти обов’язково в цьому допоможуть. Адже готувати ми будемо свинячий гуляш з підливою. Це досить просте у приготуванні блюдо відразу навіє дитинство, коли в дитячому саду або школі до пюрешке або іншому гарніру подавали дуже смачне м’ясо.

Взагалі зі свинини можна приготувати дуже багато страв, наприклад запекти її з овочами, сфабрикувати в азіатському стилі (по-китайськи), ну або просто запекти з картоплею. Однак якщо ви хочете розбавити свій звичний раціон, то пропоную приготувати м’ясо саме за сьогоднішніми рецептами.

Перевагою такої страви є саме підлива, адже завдяки їй будь-який гарнір стане казково смачним і не сухим. Також вас приємно здивує м’якість і соковитість м’яса, а різні добавки у вигляді грибів, овочів зроблять страва багатшим і оригінальне.

Отже, сьогодні готуємо обладнаний гуляшик, який занурить вас у дитинство і обов’язково сподобається вашим дітям. Усі рецепти доступні та прості, тому приготує навіть самий недосвідчений кулінар.