Лазанья з кабачків з фаршем, покроковий рецепт з фото

У нашій сім’ї всі люблять лазанью. Готуємо ми її часто, і завжди їй ради. Чи то до святкового столу, або просто для сімейного вечері — завжди вона хороша. Готуємо, як прийнято, з листів лазаньї з яловичим фаршем, або просто овочеву, так як не всі у нас їдять м’ясо.

А ось влітку, коли на грядці достигають перші молоді кабачки, готуємо смачну лазанью з них. І потрібно сказати, що вона виходить нітрохи не гірше, ніж традиційне італійське блюдо. Молоденькі кабачки повні вітамінів і корисних мікроелементів, і тому ми намагаємося встигнути і приготувати улюблені страви з них, але першою завжди готуємо лазанью.

Готувати цю страву можна з будь-якого наявного фаршу. Підійде і яловичина і телятина. і баранина, і нежирна свинина. Чи можна робити суміш фаршу. Але сьогодні ми приготуємо лазанью з курячого фаршу. Фарш будемо використовувати рубаний окорочковый. Можна, звичайно, використовувати і грудку, але я вирішила зробити з стегенець, щоб блюдо вийшло вже не зовсім дієтичним.

Чому з курячого фаршу? На мій погляд, свіжі кабачки мають дуже тонкий смак, і щоб відчути його, треба використовувати дуже легке м’ясо, з таким же тонким смаком. Курка, як раз те, що треба. З нею ми відчуємо і той, і інший смак, і все вийде дуже-дуже смачно!

lazanya

Тим більше, що рецепт цей випробуваний вже безліч разів. В нього внесено кілька цікавих фішок, які дозволять не просто їсти страву, але ще й насолоджуватися їм у повному обсязі!