М’ясо з овочами, запечене в духовці — 8 рецептів

Наше повсякденне життя просто неможливо уявити без м’яса. Адже воно служить основою для бульйонів, його використовують в ковбасі, готують гарячий і т. д. Відповідно, рецепти приготування такого продукту завжди актуальні. Ми вже готували разом з вами запечену свинину, яловичину по-французьки і багато інших варіантів. Але сьогодні хотілося б трохи узагальнити деякі варіанти і розповісти, як його можна смачно запекти з різними овочами.

У їх якості можуть виступати буквально всі представники городніх культур. Чи то баклажани,або солодкий перець, м’ясо насититься усіма необхідними смаками і ароматами, чому отримає унікальний специфічний смак. Також крім корисності і смаку, є одна головна перевага – це сік. Він буде виділятися з овочів і допоможе не пересихати головного продукту, тому воду навіть не доведеться додавати.

У сьогоднішній статті ми розберемо варіанти приготування страв зі свининою і яловичиною, як на мене це найпопулярніші види продукту, звичайно не рахуючи курки. Всі представлені страви можна вважати всесезонними, тому що велика частина рослинної культури завжди знаходиться у продажу, незалежно від пори року.