Смачні і соковиті манти: рецепт в пароварці

Як приготувати манти? Яку використовувати начинку і як їх правильно варити? Як зробити манти соковитими? Коли мова заходить про цю страву, запитань виникає дуже багато. Сьогодні ми відповімо на кожен з них і розповімо вам, як приготувати манти в пароварці.

Багато господинь вважають манти близькими родичами російських пельменів, тільки розміром побільше. І воліють готувати їх аналогічним чином. Насправді ж спільного у мантів і пельменів небагато. Досить приготувати їх одного разу за класичною рецептурою, і ви в цьому переконаєтеся.

Манти дуже популярні в середній Азії. Вони входять у звичний раціон жителів Туреччини і Пакистану. Але ось родом це блюдо з Китаю, а в перекладі з китайського діалекту слово «мантьоу» означає «хліб на пару».

Приготування мантів не терпить поспіху. Багато професійні кухарі відгукуються про цю страву, як про цілу філософії. Дрібно нарізати ножем м’ясо (саме нарізати!), дотримати технологію ліплення і, нарешті, відварити манти на пару — все це вимагає терпіння. Якщо воно у вас є, так само як і бажання навчитися готувати це дивовижне блюдо правильно, пропонуємо вам ознайомитися з технологією, як готувати манти: рецепт в пароварці.