Свинячі реберця в духовці: як просто і смачно запекти реберця

Якщо чесно, то раніше якось навіть не замислювалася, що з реберець крім наваристого супу, та копченостей  можна ще приготувати щось смачне. Однак п’ять років тому в одному з найвідоміших пивних ресторанів наша дружна компанія колег насолоджувалась прекрасним смаженим м’ясом з цієї частини свинини.

Для мене було відкриттям, що м’ясо на кісточці теж може бути дуже ароматним, соковитим і шалено смачним. Правда для цього необхідно його замаринувати і потім запекти у власному соку. І повірте, на таке цікаве блюдо «купиться» будь-який чоловік, який любить ситну м’ясну їжу.

Тільки уявіть, як сильно викликає апетит тільки один погляд на ніжно-м’які реберця з золотисто-хрусткою скоринкою! А якщо ще і запекти їх з овочами на гарнір, то аромат просто зведе з розуму всіх нетерпляче очікують їдців.

Пряні або гостро-пекучі, солодкі або навпаки з кислинкою приправи змінюють загальну композицію просто до невпізнання. Тому з кожним новим маринадом смак свинячих реберець буде зовсім інший, а, отже, це страва ніколи не набридне.