М’ясний рулет з фаршу — 6 рецептів з різними начинками

От скажіть, як багато страв ви знаєте з м’ясного фаршу? Я, наприклад, знаю рецепти котлет з курятини, вмію готувати макарони по-флотськи, ну і пельмені, куди ж без них. Звичайно, список можна продовжувати нескінченно, однак це найпопулярніші страви, які можна зустріти у повсякденному житті. А ви не замислювалися зробити що-небудь новеньке, так би мовити, урізноманітнити свій звичний раціон? Для таких цілей пропоную приготувати м’ясний рулет, але не простий, а з різними начинками.

Таке блюдо підійде як для святкового столу, так і для повсякденного. По суті страва нагадує дуже велику котлету, а точніше зраз, однак виглядає він дуже привабливо, що виводить його на новий рівень. Плюс до всього це страву можна віднести до бюджетних варіантів, тому як для фаршу завжди використовуються ті частини туші, де є жирок, а вони, як правило, дешевше.

Що стосується начинок, то тут величезний простір для фантазій, варіацій просто сотні тисяч, що говорить про універсальність рулету. Ми сьогодні розглянемо перевірені рецепти, але пам’ятайте – все у ваших руках. Ви можете на власний розсуд змінювати кількість продуктів в начинці та її склад. Ну і давайте вже без зайвих слів почнемо готувати.