Холодець – 5 рецептів приготування смачного домашнього холодцю

Якщо мене запитають, яке блюдо готується неодмінно у нас на Русі до самим великим і великим святам, то я не замислюючись відповім — звичайно ж, холодець. Та й не тільки на Русі, готується воно і в Україні, і в Білорусії, і в багатьох інших слов’янських народів.

Назви цієї страви — холодець, холодець, холодець. Назви різні, а страва по суті одне і те ж. Готується холодне нескладно, але от, що цікаво — якщо дати кожній господині один і той же стандартний набір продуктів, то все одно в кожної з них вийде свою страву, не схоже ні на яке інше! Однакового холодцю просто не буває!

Це дуже смачне блюдо готується в якості закуски на весілля, Різдво, Хрещення і звичайно ж, абсолютно немислимим без нього Новий Рік! Скоро гряде цей великий і веселий свято. А хто не вміє ще готувати холодець, то якраз є час навчитися!

xolodec

Один мій знайомий каже, що якщо на Новорічному столі немає холодцю, то і свято зустрічати нема чого! І сам при цьому завжди готує смачні холодне! Вважає, що краще закуски під горілочку просто і придумати не можна!

Рецептів цього дивовижного м’ясної страви існує досить багато, готується воно і з свинини і яловичини, і з курки, і навіть з риби. Але найсмачнішим холодець виходить з різних сортів м’яса. Це так званий святковий варіант. Саме з нього ми і почнемо нашу сьогоднішню добірку рецептів.

А в процесі розповіді я поділюся основними секретами, що дозволяють приготувати найсмачніший, який можна собі тільки уявити, Холодець, саме з великої літери!