Кролик, тушкований в сметані: 4 смачні рецепти

Неймовірно смачно! Кролик, тушкований в сметані, підходить до столу справжніх гурманів. Але як приготувати його правильно? Що робити з м’ясом, щоб воно не стало жорстким? І як вибрати тушку? Вирішимо всі питання разом!

Кролятина рідко виявляється на наших столах. На жаль, так як вона, з точки зору дієтологів, володіє високою харчовою цінністю. Мінімум жирів, максимум білка, оптимальний комплекс поживних речовин і всього 150 калорій на 100 грамів м’яса. Не випадково рецепти приготування тушкованого кролика включають в лікувальне та дієтичне меню, рекомендують малюкам перших років життя.

Вибір і підготовка тушки

  • Щоб приготування кролика, тушкованої в сметані, пройшло гладко, а смак страви радував безліччю приємних граней, уважно підійдіть до вибору тушки. Вона повинна бути знекровлена і володіти «доказом» того, що перед вами кролятина. Зазвичай в якості нього залишають лапку або хвостик.
  • Ідеально, якщо м’ясо буде ніжно рожевого кольору з незначними жировими прожилками. Це відрізняє молодого кролика, який після приготування вийде м’яким і соковитим. Якщо перед вами м’ясо насиченого відтінку, значить, тварина було старим і перед приготуванням його слід добре промаринувати. Інакше волокна виявляться жорсткими.