Фаршировані кабачки: смачні рецепти

Готувати фаршировані кабачки простіше простого. Але чомусь це блюдо зовсім не часто зустрічається на наших столах. Терміново поспішаємо виправити помилку! І пропонуємо одразу 4 рецепти їх приготування в духовці і мультиварці.

Особливо актуально це блюдо влітку, коли кабачків на ринку — хоч греблю гати. Вони зовсім недорогі і не входять до переліку визнаних делікатесів. Хоча якщо постаратися, з цим овочем можна приготувати страву, не менш яскраве, ніж наприклад, салат з печінки тріски. Головне, знати, що робити!

Правильний вибір кабачків і нюанси приготування

  • Використовуйте молоді овочі. Їх відрізняє невеликий розмір і світла шкірка. Їх м’якоть особливо ніжна, що піде на користь страви.
  • Очистіть шкірку і видалити насіння. Шкірку слід видаляти завжди, тільки якщо не працюєте з «молочними» плодами. А насіння ми витягуємо, щоб звільнити місце для начинки.
  • Кабачки, фаршировані фаршем, слід запікати половину часу під фольгою. Це дозволить і м’ясу, овочам приготуватися одночасно.
  • Середній період випікання овочів невеликого розміру становить 60 хвилин. До 90 хвилин готуються великі кабачки.
  • Овочі володіють нейтральним смаком, тому ви можете надати абсолютно різні відтінки фаршированим кабачків. Рецепт смачної страви завжди містить спеції з насиченим ароматом.