Індичка в духовці: рецепти приготування соковитої і м’якої індички

На будь-яке свято, так і в звичайний день, прийнято до гарніру подавати м’ясо. Хтось любить запікати свинину в духовці, хтось більше віддає перевагу яловичині, а хтось любить смажену на сковороді курку. Звичайно, найпопулярнішим саме м’ясо птиці, оскільки воно не дороге, не сильно жирне і смачне.

Однак не однієї куркою ситі, як говориться. Адже існують і інші види птахів, наприклад індичка. Вона все частіше з’являється на столах у жителів нашої країни, так чому б нам не приготувати її на найближче свято.

Індичка спочатку мала велику популярність на території Америки, проте через деякий час її часто почали використовувати за межами батьківщини. Тепер же м’ясо цієї птиці можна знайти на прилавках будь-якого магазину. По популярності він займає друге місце після курки. І така позиція обумовлюється калорійністю продукту. Його відносять до дієтичних видів м’яса, які користуються в даний час великим попитом.

Готувати з птиці можна все, що завгодно, починаючи з бульйону і закінчуючи салатом. Скажу навіть більше, що звичні страви, що містять курку, можна спокійно урізноманітнити сьогоднішнім білковим продуктом. Ми ж на цей раз розберемо достатню кількість рецептів саме запеченого м’яса – це варіант в рукаві, фользі і навіть цілком.

Загалом кожен для себе знайде відповідний спосіб. Попереджаю відразу, що всі смачні рецепти, в цьому можете не сумніватися. Поїхали!