Люля-кебаб – смачні рецепти в домашніх умовах

Шашлик — мабуть, одне з найдавніших страв на Землі. Після того, як наші давні предки навчилися добувати вогонь, вони відразу ж стали смажити на ньому м’ясо. Смажимо ми його і донині, незважаючи на пору року. Хоч на дачі для пікніка, хоч на святковий новорічний стіл, його готували, готують і будуть готувати. Аж надто сильний поклик предків. М’ясо, смажене на мангалі, люблять все, не рахуючи вегетаріанців, звичайно.

А особливо його люблять чоловіки, причому не тільки їсти, але й готувати.

Як відомо, смажити м’ясо можна по — різному — на мангалі, на сковорідці, в духовці. Зараз ще з’явилися электрошашлычницы і аэрогрили. І на всіх цих пристроях можна готувати всі види шашлику, і такий особливий вид, як ляля — кебаб, або інакше шашлик з меленого м’яса.

Однак, незважаючи на те, що м’ясо мелене, це не робить його приготування якимось легким заняттям. Приготувати таку страву вимагає майстерності і знання всього процесу в цілому. Зробити його соковитим, ніжним і в той же час міцно сидить на шампурі, під силу не кожному. Вважається, що вміння приготувати люля-кебаб — це верх майстерності в приготуванні шашлику в цілому.

lyulya-kebab

У сьогоднішній статті я розповім Вам, як приготувати його без праці і без неприємних сюрпризів. Маленькі секрети і особливі нюанси дозволять Вам завжди готувати тільки самий соковитий і смачний шашлик з меленого м’яса.