Рецепт приготування смачних котлет з курячого фаршу

Котлети, приготовлені з курячого фаршу, виходять смачними і ніжними. Їх з великим задоволенням їдять і дорослі, і діти. А якщо приготувати їх в духовці, то ще і дієтичними, і дуже корисними. Готуються вони швидко і досить легко. До того ж куряче м’ясо набагато дешевше, ніж звичайне, і тому такі котлети готувати не накладно.

Готують котлети з курячого фаршу на сковороді, в пароварці і в духовці. Сьогодні я хочу запропонувати Вам рецепт приготування дуже смачних і ніжних котлет в духовці.

kotlety

Фарш для приготування котлет, краще зробити самостійно. У цьому випадку Ви точно будете знати, як він зроблений. Можна, звичайно, купити і готовий, але в цьому випадку купуйте його там, де купували вже раніше. Щоб виробник був перевіреним. До того ж багато роблять фарш повністю дієтичним, забираючи всю шкіру і жир з тушки. Або ж частково залишають шкіру, щоб фарш був пожирніше, в будь-якому випадку регулюючи його кількість.

Я зазвичай купую дві курки, зрізаю крила, хребет, потім видаляю весь жир, і знімаю м’ясо з кісток. Перекручую його, залишаючи зовсім небагато шкіри з ніжок, там вона менш жирна. Щоб він був все ж трохи пожирніше. У мене виходить фаршу на 3 приготування різних страв. Фарш я заморожую, і використовую по необхідності.