Шашлик зі свинини і найсмачніші маринади. 6 рецептів маринаду, щоб м’ясо було м’яким

Незабаром травневі свята. І всі від мала до велика потягнуться на свої дачні ділянки. Напевно навіть найдосвідченішому счетоводу буде важко порахувати, скільки за ці дні буде з’їдено м’яса. І звичайно ж неважко здогадатися, що основна його маса буде смажиться на мангалі, у вигляді всіма улюблених шашликів і стейків.

Дивіться також: Як приготувати смачний шашлик на природі: види шашлику, рецепти маринаду, овочі і дрова

Готують шашлики з курки, баранини, яловичини. Але самим популярним і улюбленим всіма звичайно ж є шашлик зі свинини, один із смачних рецептів якого Ви можете знайти тут. Свинина швидко маринується, швидко смажиться, вона смачна, соковита. Саме за свій смак і простоту приготування, вона і полюбилася мільйонами людей.

Приготування шашлику — це не просто кулінарний процес, це якесь дійство! Вже тільки одна підготовка до процесу налаштовує на певний лад. М’ясо треба вибрати, потім визначитися, який маринад Ви будете використовувати. Потім підсмажити! Скрізь потрібні певні вміння і навички.

Так як же приготувати смачні, соковиті, ароматні шашлики? Адже не секрет, що у кого-то м’ясо виходить соковитим, а у кого-то сухим; у кого-то шашлик постійно виходить підсмаженою і жорстким, а у когось і зовсім непрожаренным всередині.

chahlyk_iz_svininy

Щоб шашлик був смачним, соковитим і прожареним треба правильно вибрати свинину, замаринувати її у правильно приготованому розчині, і правильно посмажити на мангалі.

Давайте спочатку розглянемо різні маринади.

Також цікаве:  Печінковий паштет в домашніх умовах - смачні рецепти