Що подарувати на 8 Березня жінкам колегам по роботі: ідеї недорогих подарунків

Прогриміли новорічні свята, прибрані ялинки, все вже накаталися на лижах і ковзанах, на ватрушках і санках. І ось настав час, коли всі з нетерпінням починають чекати весни. А де весна — там і свята. Звичайно, одним з таких головних весняних днів є 8 березня. Саме він, нарівні з співом птахів, яскравим сонцем і дзвінкою капежом, є першою ознакою наближається потепління.

Ми звикли асоціювати цей день з жіночою красою, квітами, подарунками і загальним поклонінням жінкам. Але не всі знають, що спочатку це був зовсім не свято, а день, коли жінки Нью-Йорка повстали проти важкої праці, низької зарплати і утиску прав.

Тоді, в 1857 році їх швидко розігнала поліція, але це вже стало першим кроком, після чого був сформований профспілка захисту інтересів жінок, вони почали повставати і в інших країнах, вимагаючи можливості голосувати на виборах, працювати разом з чоловіками і служити в армії. Згодом цей день став жіночим, а після — святом, коли стало прийнято вітати все жіноче населення землі з весною. І це дуже навіть приємно, хіба ні?

І якщо подарувати подарунок мамі або сестрі, бабусі або подрузі досить просто, то є категорія людей, кому нелегко вибрати подарунок. Це колеги, ті, з ким ми пліч-о-пліч працюємо кожен день, і часом проводимо навіть більше часу, ніж з близькими.