Щур (миша) своїми руками на Новий 2020 рік. Майстер-класи з поробок з різних матеріалів

Скоро, вже зовсім скоро настане Новий Рік! Цього свята чекають всі однаково, і діти, і дорослі – всі знаходяться в очікуванні. І хоча свято вимагає особливої підготовки, нікого це не бентежить. Навпаки, всі з задоволенням готуються до нього: прикрашають свій будинок до свята, складають меню, готують подарунки для діточок і своїх близьких і звичайно ж вирізають сніжинки і роблять різні вироби з підручних матеріалів.

Ось і ми сьогодні вирішили їх зробити, тим більше, що політ фантазії в даному напрямку просто неиссякаем. У сьогоднішній статті даються ідеї і майстер-класи зі створення мишей і щурів з тканини, фетру, мотузки, паперу, шишок і навіть з пластикових пляшок.

У хід можуть піти клапті тканини, що залишилися від шиття, корки від вина, непотрібні шматочки дроту, відірвані і непотрібні гудзички, що залишилися від вишивання бісеринки, пінопласт від купленої техніки. Загалом, те що дбайлива господиня не викинула в свій час, все може стати в нагоді.

Сьогоднішні вироби можна виготовити не тільки для прикраси свого житла і красуні ялинки, але також їх із задоволенням приймуть і в якості подарунка або сувеніра. А багато з них можна зробити для конкурсу в школу або дитячий сад. Тому запрошую в чудовий світ виробів, і сподіваюся, що кожен знайде для себе річ за смаком. І не тільки знайде, але і змайструє.