Баклажани в клярі — 7 смачних рецептів швидкого приготування

Універсальність. Це якість буває дуже цінним. Наряд, який підходить до будь-якого випадку життя. Чоловік, який є ще й добрим другом. Кімната, обладнана як кабінет, так і у вітальню. Прикладів багато…

Всебічне якість відноситься і до кулінарії. Є в ній такі ласощі з яких можна створити все що завгодно. І до будь-якого випадку життя. Будь то ситний сніданок або смачний обід. І навіть святкова трапеза для гостей.

Так, я натякаю на баклажан. Він настільки універсальний, що створити з нього можна велика кількість страв на будь-який випадок життя. І нехай сьогодні синенькі заблищать для вас своїм смаком, загорнувшись у смачний і апетитний кляр. Не всі ж обертати їм звичні кабачки?!

Вони стануть ще лакомей, завдяки ароматному чесночку по швидкому рецептом, а додавши в овочі яскравих помідорів ви різноманітите їх кольором і соковитістю. Ще відтворіть бубочка, як гриби. Не залишить вас байдужим страву з сиром, запечене в духовці, і по-китайськи з м’ясом.

При першій же можливості, не шкодуючи часу і цікавості, створіть ці чудові страви! Ви ні за що не пошкодуєте про витрачений час! Цікавих вам творінь, друзі.