Кабачки з фаршем на сковороді швидкі і смачні рецепти

Літо червоне проспівало, озирнутися не встигла, як зима котить в очі… І тому, друзі, збір і збереження цінного врожаю йде повним ходом. Він солиться, маринується, вариться, гаситься, так смажиться, або в клярі, або просто так. А ще його запікають в духовці і загортають у дуже смачні рулетики. Все це відноситься і до молодого, ніжному і такого універсального кабачка.

Так, всебічний овоч підкорив багато серця. Що тільки не приготуєш смачного цукіні. Від десерту до інших смачних страв. Пропоную сьогодні посмажити нарізані плоди на сковорідці разом з ситним, розсипчастим і соковитим фаршем: ласощі доповнять яскрава морква і цибуля.

А ще начиніть колечка овочів рубаним м’ясом і смачно їх приготуйте в томатній пасті. Вас також підкорить рецепт ласощів, створений в клярі або з сиром. Існує і швидкий спосіб зародження страви з зеленою цибулькою. І обов’язково спробуйте цукіні з грибами.

Такими ніжні овочі ви ще не пробували. Ваша сковорідка покаже на що вона здатна. Страви в ній вийдуть соковитими, яскравими і до болю смачними! Вони прикрасять наближається холодні деньки, внісши радість і затишні запахи на вашу кухню. Почнемо готувати, друзі!