Папороть орляк — рецепти приготування і корисні властивості

Неспішно до нас прийшло довгоочікуване літо – пора квітів, ягід, свіжої зелені і смачних ароматних плодів, зібраних в саду. Але не всі шукають собі багатства на стіл тільки на грядках, багато йдуть у ліс шукати дикі трави і ягоди.

Сьогодні я розповім вам про незвичайний рослині, яке використовують у кулінарії багато, а ті, хто не використовують, можливо, просто про нього не знають. Мова йде про папоротнике орляке.

На вигляд він зовсім як звичайний, і ви, швидше за все, могли бачити його під час прогулянок у парку або в лісі. Але він не так як простий, як здається на перший погляд, і без перебільшення дуже корисний.

Якщо говорити про склад, то він містить велику кількість білка, який за складом схоже з зерновими, з цієї причини дуже добре засвоюється. І тому з нього готують безліч корисних страв.

Цей дивовижний лісовий продукт їдять по всьому світу, тому що росте він практично у всіх лісах. Хоча, більше він віддає перевагу місцям з помірним теплим кліматом. З нього готують різні салати, варять супи та другі страви, роблять смачну приправу для м’яса, а також солять і маринують.

Коли починають говорити про його смак, то деякі стверджують, що він нагадує гриби, а буває, що його порівнюють зі спаржею, і навіть з морською капустою.

Найбільше його вживають у Східній Азії, оскільки він відповідає традиційним стравам цього народу. Готують його і на Камчатці, там він замінює дефіцитні овочі. Але найбільше його їдять в Японії.

Сьогодні їм зацікавилися і в Росії. Цю рослину можна зустріти у великих супермаркетах та кіосках, які торгують корейськими продуктами. Якщо ви ще не пробували цей продукт на смак, то настав час. І сьогодні ми розглянемо, як з нього приготувати різні страви.