Картопля в мундирі: як смачно приготувати картоплю, щоб вона не розварилася

Пам’ятаю студентство. Гітара, дружні друзі і багаття. Готували на ньому шашлик і, звичайно, картоплю в мундирі. Горяченькая. З хрусткою скоринкою. Разламываешь її, а з бульби йде пара. Посыпешь сіллю і летиш в насолоду. Смак страви був справжнісінький: ніжний, з картопляної пряністю і смаком.

Приготувати ласощі можна і потрібно не тільки, як у далекій молодості, але і на рідній кухні. Використовуйте для цього каструлю, духовочку, а ще фольгу з найніжнішим сиром, мультиварку і навіть в мікрохвильовку. Вийде не гірше, ніж на багатті. Так само смачно, ароматно і дуже ситно.

Назва «картопля в мундирі» йде глибоко в минуле, яке надала йому російська армія за часів Суворова. Солдати, не знімаючи шкірку з овочів, відразу кидали його в багаття. Бульба була одним з головних страв військових, спасавшая їх від голоду.

Нехай уся ваша сім’я перейметься бульбами в шкірці, вприкуску з молоком, сіллю і вершковим маслом. Таку страву доречно, коли мало часу на готування і морочитися з ним зовсім не хочеться. Так почнемо нашу подорож до ласого і не раздетому овочу.