Дуже смачні -котлети капустяні. Покроковий рецепт з фотографіями

Щосили йде весна! Сніг вже весь розтанув, на деревах набухають бруньки, подекуди з’являється перша зелена трава. Зовсім скоро почнеться літо, і знову почнеться овочеве і фруктове достаток. А поки задовольняємося тими овочами, які є.

Купила на днях капусту для борщу. Зварила, борщ вийшов дуже навіть непоганий! Навіть незважаючи на те, що капуста продається вже жорстка, листя у неї зовсім не соковиті, і навіть я б сказала, грубі. Але порізавши капусту тонший, і поварив її з різними овочами і м’ясом, смак капусти змінився — вона стала м’якше і посмачніша.

Але на борщ пішло зовсім трохи капусти, залишився майже цілий вилок. На салат така капуста не піде. Звичайно, можна загасити, тушкована капуста теж робиться з різними овочами. Так ніби борщ тільки нещодавно варили, там варена капуста, тут тушкована. Одноманітності не хочеться!

А вчора купила річкову форель, і вирішила запекти її у фользі в духовці. До неї можна приготувати гарнір. А на гарнір можна приготувати капустяні котлети. В котлетах навіть капуста з жорстким листям буде хороша. І не просто гарна, а саме з такої капусти і треба готувати капустяні котлети. Вони вийдуть хорошої консистенції, не будуть у вигляді розмазні, або каші. Загалом те, що треба!

Капустяні котлети можна готувати як для гарніру, так і просто як самостійне блюдо. Гарні такі котлети в пост. Вони ситні, поживні, і виходять дуже смачними. Котлети можна запікати в духовці, а можна підсмажити на сковорідці на невеликій кількості рослинного масла.

До того ж, мій син буде їсти такі котлети. Він вегетаріанець, і ця страва припаде йому до душі.

І ще один безперечний плюс в тому, що приготувати такі котлетки можна дуже швидко і легко. Впоратися з цією справою абсолютно будь-який. Значить вирішено, готуємо капустяні котлети.