Маринована капуста швидкого приготування – 7 простих рецептів з фото і відео

Скажіть будь ласка, ну хто з нас не любить квашену або мариновану капусту? Напевно важко буде знайти таку людину! Мабуть, з усіх заготовок, які ми намагаємося приготувати — це одні з найулюбленіших і найпопулярніших!

Квасити капусту ще зарано. Не настали ще холоду, щоб зберігати її. Хіба що заквасити, і зберігати в холодильнику… А от приготувати мариновану капусту. Капуста вже набрала силу і всі необхідні вітаміни, і тому вийде смачною, хрусткою і корисною.

Можна маринувати капусту і заготовляти на зиму, закручуючи кришками. Але ми сьогодні будемо готувати мариновану білокачанну капусту швидкого приготування, яку закочувати в банки не обов’язково. Як правило, приготовану закуску можна вже їсти на наступний день. І вона прекрасно зберігається в холодильнику цілий місяць, аніскільки не втрачаючи своїх смакових якостей.

Таку закуску дуже зручно готувати заздалегідь, перед яким-небудь святом. Вона завжди бажана на святковому столі за будь-якої нагоди. Будь то день народження або Новий Рік!

У мене накопичилося багато цікавих рецептів маринованої капусти. І одним із них я вже ділилася з Вами. Це дуже смачна капуста-пелюстка, яка готується з буряком і морквою. А сьогодні поділюся ще кількома смачними рецептами, які я думаю, сподобаються Вам. Це будуть і зовсім прості рецепти, рецепти трохи складніше. І кожен зможе вибрати для себе рецепт по душі.