Капуста з буряком – смачна капуста “Пелюстка”

Капуста "Пелюстка" Капуста «Пелюстка» — дуже смачна, ніжна і гарна закуска з капусти і буряків. Подобається всім без винятку. Робиться дуже просто і швидко. Виходить її багато, можна їсти скільки завгодно. Як правило викладаєш її на стіл в салатник, і не встигаєш озирнутися, вже треба знову з банки діставати нову порцію.

Так як люблять капусту «Пелюстку» і дорослі, і діти — є варіанти приготування з оцтом і без, вибирайте будь-який. Смачно буде і так, і так.

Капуста «Пелюстка», походження й назва.

Рецепт капусти «Пелюстки» -капусти, маринованої з буряком прийшов до нас із Грузії. У Грузії цей салат називається «Капуста по-гурійськи». В даний час ця чудова закуска готується вже скрізь. Але коли йшло поширення цього рецепта, що називається по містах і селах, дійшов він і до України. І там його вже перейменували, і він став називатися капуста «пелюстка». «Пелюстки» в перекладі з української означає «пелюстки». Все виявляється дуже просто.

Ну тепер, коли ми знаємо переклад цього цікавого слова. Можна приступати і до приготування цього салату або закуски, кому як подобається.