Що приготувати з свіжого шпинату. 3 простих і смачних страви для швидкого обіду

На городі виріс перший урожай шпинату. Назбирала я його вчора повний таз. Зазвичай я не тримаю його довго на грядці. Він швидко переходить в стрілку, і листочки його в цьому випадку стають вже не такими соковитими. Тому збираю одразу весь урожай. А на звільнене місце відразу ж сію нові насіння шпинату. Росте швидко, і за літо таким способом можна зібрати 3-4 врожаю.

Так як зібраного шпинату виходить багато, то готую з нього 2-3 дні по-максимуму. І супи, і салати, і пироги. Залишки заморожую, щоб і взимку не відчувати в ньому потреби. А взимку всі раді різним «вкусняшкам», у вигляді грецького пирога «спанакопіта», або звичайного пирога з пісочного тіста зі шпинатом і сиром.

shpinat

Сьогодні вирішила приготувати з шпинату смачний і швидкий обід з трьох страв. Суп-пюре, салат і десерт. Впоратися планую за годину або трохи менше. Так, так, всі три страви, саме за цей час. Все, що можна приготувати з шпинату, готується дуже і дуже швидко. І в цьому його величезний плюс!

І так приступимо до приготування. Готувати всі будемо паралельно. Це потрібно, щоб вкластися у відведений час. Раджу Вам спочатку уважно прочитати всі три рецепта, і поки смажиться, вариться одне, можна щось помити, почистити, порізати з іншого. Тоді точно встигнемо. Почнемо з супу, його робити найдовше.