Манна каша: рецепти приготування з пропорціями молока і манки

Ніжна, м’яка, солодка і дуже ситна. Її знають з глибокого дитинства і до цих пір вона частий гість на сніданках. Все це рідна і радянська манна каша.

Зізнаюся, раніше не любила молочну страву. Їла його з-під палиці. І у багатьох з нас такі ж відносини з манним страв. Що не умовити себе з’їсти навіть ложечку. Так само і малюки відвертаються від виду густого страви, корчачи особа.

Але ваше життя зміниться. Приготувавши корисну кашку з правильним рецептами, все невдоволення і ком підступає до горла від слова «манка» підуть у минуле.

Перед вами розкриються секрети створення густого наїдки. І воно, як за помахом чарівної палички, стане смачним, наче мед. І навіть витонченою, нагадує нугу.

Приготуємо ніжне ласощі за класичним рецептом без грудочок, на воді, або змішаємо цей компонент з молочком. Підключимо до процесу мультиварку. А для зовсім маленьких малюків вона буде зварена за особливим рецептом. І ще з’єднаємо страва з какао, ласими фруктами і горіхами. Так ви його ще не готували!

Насытьтесь знаннями про настирливому страву. І вже завтра на вашому ранковому столі смачно задымиться запашною парою легка і така смачна манна каша. Ви з кожним сніданком будете радувати і дивувати свою родину!