Смузі — фруктові та овочеві рецепти для блендера в домашніх умовах

Він популярний серед молоді, спортсменів, домогосподарок, бізнесменів і просто людей, які люблять поласувати смачно, швидко, з користю. Чому б вам не приготувати сьогодні на сніданок або на перекус густий, смачний і поживний смузі?

Слово перекладається, як «м’який» і «однорідний». Цей коктейль може складатися з тропічних фруктів, молока і горіхів. Чи ж можна його приготувати з суміші овочів, фруктів і ягід.

З ним можна снідати, робити перекуси і влаштовувати розвантажувальні дні. Завдяки вітамінам, які перебувають у компонентам, з ними можна займатися очищенням організму і включати в меню при схудненні і дієтах.

І просто в жаркий день, коли не хочеться якоїсь серйозної їжі, його добре пити, повільно потягуючи через соломинку.

Цей страва-напій виручить вас в будь-який момент і час. Коли наздогнав голод або після тренування, він гарний у подорож і по дорозі до справ. Закинув все в блендер, натиснув на чарівну кнопочку і ось вже ваш блискучий склянку наливаються річкою вітаміни, білки і корисні вуглеводи. Не їжа, а казка!

Давайте вирушимо в кулінарну подорож в країну Смузі і потоваришуємо з ним, наэкспериментировавшись з його насиченими інгредієнтами.