Манник на кефірі — 6 рецептів пишного розсипчастого манного пирога

Всі знають, що таке манник. Цей пиріг особливо не потребує реклами. І у кожної господині є свій улюблений рецепт, а деколи навіть і не один. Адже десерт можна готувати на кефірі, сметані і молоці.

Як і всі страви, які дуже люблять і часто готуються, він не залишився в незмінному вигляді. Є класичний спосіб приготування, а також є безліч змінених варіантів і варіацій. У них, як правило, дотримані основні пропорції, але плюсом до цього додані якісь додаткові інгредієнти, які змінюють смак страви.

Потрібно сказати, що пиріг виходить досить калорійним. Так, якщо він приготовлений на кефірі, містить 249 ккал на 100 гр. А є рецепти, в яких борошно не додається. За рахунок цього калорійність страви дещо знижується. А якщо при цьому зменшити кількість яєць, або зовсім приготувати без них, то її можна зменшити вже більш значно.

Я пропоную сьогодні приготувати різні за складом інгредієнтів і смаку варіанти. Серед них будуть і зовсім прості, а також будуть рецепти складніше, вельми оригінальні і не часто зустрічаються.