Пиріг з абрикосами: простий рецепт дуже смачного пирога зі свіжими абрикосами

Пироги – кожен уявляє собі свій варіант цієї страви. Для когось це дуже смачна випічка закритого типу з м’ясом або рибою, для іншого – це відкритий кіш з солодкої, або несолодкої начинкою. Є ще й безліч національних варіантів, таких як осетинські пироги, або спанакопіта наприклад. Всіх і не перерахуєш.

Але завжди осібно стоять такі представники в цій категорії страв, як манники і шарлотки. Таку випічку ми любимо з дитинства, вони є найшвидшою і доступною. І тому на її основі з самих звичайних продуктів ми готуємо солодкі смаколики, додаючи різні фрукти і ягоди по сезону.

Одними з найкращих варіантів є пироги з абрикосами, хоч зі свіжими, хоч з консервованими. Вони ніби створені бути в компанії з тестом. Ніжні, в міру солодкі, приємні за смаковими відчуттями, легкі, ваблять своїм ароматом…, перераховувати їх гідності можна нескінченно.

Зараз на них самий сезон, смачніше, ніж в цей час вони не бувають. Тому треба встигати наїстися ними в будь-якому вигляді. Порившись у своїй тетрадочке рецептів я знайшла чудовий рецепт тіста, яке підійде для випічки з будь-якими ягодами і фруктами. І сьогодні хочу поділитися ним з вами.