Печиво Горішки зі згущеним молоком у формочках — рецепти, як в дитинстві

Смаки дитинства. У кожного вони свої. У кого-то згадування виливаються в березовий сік. А для іншого — це дітсадівська запіканка або манка. Ще один смак минулого пов’язаний з вареним згущеним молоком, оповитою хрустким і солодким тістом. Так-так. Це те саме печиво: горішки.

Солодке страву готувала моя мама на кожен день народження. Їм я пригощала своїх одногрупників в дитячому саду. Як горіли очі від цього ласощі. І було воно не таке, як зараз в магазині.

А давайте приготуємо на улюбленої кухні чудові горішки за класичним рецептом, як раніше робили наші батьки. Вийде так само незабутньо! Ще можна відтворити бабусин рецепт з волоськими горіхами. З нього готували десерт ще в юності наших дідів.

І є особливий спосіб приготування солодощі у формах. Нехай він стане вашим ноу-хау. Ви змусите по-новому поглянути на улюблених розсипчасте печиво. В ньому буде і шоколад, джем, навіть рахат-лукум з ромом. Здивуєтеся. Хто стежить за фігурою, дізнаються калорійність страви. Коли і скільки його можна з’їсти.

Хочете повторити легендарну ласощі? Ну що ж, друзі, тоді вперед! В минуле. Згадаймо смак солоденьких горішків.