Хмиз Трояндочки: рецепт приготування «трояндочок» з тонкого хрусткого тіста

Одне з найулюбленіших солодких ласощів дорослих і дітей – це без всякого сумніву, хмиз. Його хрустке ніжне тісто нікого не залишає байдужим. Він смачний навіть куплений в магазині. А що ж говорити, коли посмажиш його вдома самостійно.

Приготувати його можна без всякого праці і без особливих грошових витрат. Все що потрібно для готування завжди є в кожному будинку. І якщо є бажання, то менше, ніж за годину можна насмажити цілу гору ласих смачненького. При цьому із завданням впорається абсолютно будь-який бажаючий.

Способів приготування ласощів безліч. На блозі є стаття з чудовими рецептами. Тут і різні варіанти тесту, яка може бути, як рідким, так і крутим, замешиваемом на воді з додаванням горілки. Спробувавши різні з них, знаходиш той, що подобається тобі, і вже готуєш за нього.

Форми також господині роблять різні. Хтось просто ріже тісто на смужки, і зробивши посередині невеликий отвір простягає один з кінчиків в нього. А хтось створює справжні витвори мистецтва.

Сьогодні я хочу запропонувати Вашій увазі цікаву форму ласощі. Воно виглядає зовні схожим на трояндочки. Якщо Вам подобається зовнішній вигляд, давайте готувати разом. Адже хмиз не тільки красивий, але і дуже смачний.