Осетинські пироги — 7 рецептів приготування в домашніх умовах

Зовсім не обов’язково їхати в Осетію, щоб насолодитися приголомшливими національними закритими пирогами, нагадують круглі коржі. Зазвичай їх готують із дріжджового тіста, яке розкачують дуже тонко. А ось їх начинка з м’яса, картоплі, різноманітних сирів або овочів обов’язково повинна бути дуже соковитою.

Вважається, що якщо оболонка випічки виходить товщі внутрішнього наповнювача, то недосвідчена господиня або незграбна. Тому кавказькі жінки досягають такої досконалості в приготуванні фыджинов (випічки з м’ясом), та інших видів цього смачного страви, що примудряються розкачувати тісто вручну абсолютно без качалки.

У селах їх зарумянивают в печах. Однак і на плиті вийде не менш смачно. До речі, стандартний розмір пирогів припадає якраз за розміром сковороди (22-30 см).

Випікають ці приголомшливі «фаршировані коржі» обов’язково в якій непарній кількості не тільки для повсякденного, але й для святкової трапези. А вживають їх і як основна страва, і вприкуску з іншими поживними стравами. Варто також особливо відзначити і той факт, що остиглі картофджины і інші різновиди осетинських пирогів можна легко розігріти – вони від цього не втратять не тільки своєї соковитості, але і смак залишиться практично незмінним.