Хачапурі по-мегрельські — справжній грузинський рецепт в домашніх умовах

Коли ми вперше потрапили в Грузію, зупинилися на туристичній базі. У нас був піший похід з Нальчика в Поті. Йшли кілька днів, і довелося штурмувати перевал. Ледь розібравши рюкзаки, ми почули з вулиці запах домашньої випічки. Після похідної їжі він нам здався просто чарівним.

Не довго думаючи, ми пішли на цей запах і через метрів 50 опинилися в затишній хачапурної. Там вже зібралася черга з туристів, охочих скуштувати виділяють неймовірні аромати коржики з сиром. Працівники ледве встигали обслуговувати всіх бажаючих, і довелося трохи почекати, поки ми не стали щасливими володарями цієї смакоти. Ми взяли по одній…

Чи потрібно говорити, що через 10 хвилин ми знову встали в хвіст черги за новою партією. Це було щось! Ніколи раніше нічого схожого ми не пробували. Це були мегрельские хачапурі! Вже потім ми спробували і аджарські човники, і імеретинській коржики з сиром всередині, але цей смак залишився самим незабутнім.

Ми прожили на базі кілька днів, і кожен з них по кілька раз ми навідувалися в невелику закусочну, де до випічки можна було взяти солодкий чай.

Звичайно ж, я не могла виїхати з Грузії, не отримавши рецепта. В закусочній мені з ним відмовили, але знайшлися добрі люди, які поділилися справжнім грузинським домашнім рецептом. З тих пір в нашій родині він став улюбленим.