Шурпа — рецепт приготування супу в домашніх умовах

Швидше за все, якщо ви зайшли на цю сторінку, то або вже пробували це блюдо, або багато чули про нього, і хочете спробувати його приготувати. Друзі, і в тому, і в іншому випадку, ви зайшли за адресою. Я розповім вам, як готувати цей смачний, ситний і поживний суп під назвою шурпа.

Це прекрасна за своїми смаковими якостями страву готують в Узбекистані та в ряді інших азіатських країн. Мені довелося їсти його в декількох з них. Але я повинна вам сказати, що смачніше, ніж її готують в Узбекистані я більше ніде не пробувала.

Потрібно відразу сказати, що суп – це досить умовна назва для цієї страви. Вариться воно дуже густим, жирним, з великою кількістю м’яса, гороху нут і овочів. Так, так…, знадобиться спеціальний горох, без нього не вийде. Тому їм необхідно обзавестися.

Благо, що в даний час – це не проблема. Я купую його на ринку, у відділах, де продаються фрукти, овочі, сухофрукти і спеції. Можна купити його і в супермаркетах, багато разів зустрічала його там в невеликих упаковках.

У мене на блозі вже є кілька рецептів приготування шурпи. Заходьте, подивіться, там теж смачно. А сьогодні, тут, я поділюся своїм улюбленим домашнім рецептом, до речі, дуже і дуже простим.