Хачапурі по-аджарськи — справжній грузинський рецепт аджарських човників

Вперше спробувала аджарські хачапурі в одному з місцевих грузинських кафе, яких у нашому місті кілька. І з тих пір вони міцно завоювали місце в моєму серці. До цього пробувала це блюдо в Поті, але там вироби були зовсім інші і за формою і за смаком. Вони більше нагадували круглі коржики з сиром всередині. А аджарські — готують у вигляді човників з яйцем посередині.

Цим вони і приваблюють. Їх зовнішній вигляд так аппетитен, що хочеться скоріше встромитися зубами в пишну м’якоть, або як це прийнято в Грузії, відламувати маленькі шматочки здоби і вмочати їх у рідкий жовток.

Я навчилася готувати, і тепер не треба ходити в грузинське кафе кожен раз, коли захочеться покуштувати цю сирну випічку. Мені пощастило з рецептом, з нього виходить просто дуже смачне тісто. Воно анітрохи не відрізняється від здобного, хоча і готується без дріжджів. А пишність йому надає кефір.

Аджарський хачапурі — човники з яйцем

Начинка теж хороша. Розповім, як вона готується в традиційних рецептах, і поділюся своїм.

Дуже рекомендую це блюдо. Готувати його не складно, а порадувати і смачно нагодувати їм своїх близьких завжди вдається. Також рекомендую інші рецепти цієї східної випічки. Якщо сподобається цей рецепт, завітайте туди.