Самса з листкового тіста в духовці: рецепти приготування в домашніх умовах

У країнах Азії, так і у нас в містах, досить часто зустрічаються цікаві листкові пиріжки, запечені в духовці. Найчастіше їм надають форму трикутників або конвертиків. На мій погляд, самі смачні вироби виходять саме в жаркому тандирі. Здогадалися, що це за прекрасна випічка?

Звичайно ж, це самса! Не знаю як вам, а мені шалено подобається поєднання ніжної хлібної оболонки і соковитою начинки. А загорнути в гуртки з листкового або прісного тіста можна фарш, січені м’ясні шматочки, сир і навіть овочі з горохом. Дуже часто до баранини або яловичини додають цибулю, гарбуз, картопля. Досить смачно виходять ці пироги з курятиною.

Основний секрет ласощі полягає саме в тесті. Якого б вигляду воно ні було, але завдяки спеціально доданого маслу, перетворюється в хрустку шарувату скоринку, яку так приємно надкусывать.

Зовсім не обов’язково купувати гарячу самсу в торговому кіоску, коли вам дуже захочеться покуштувати це вишукане печево. Її досить легко приготувати самостійно в домашніх умовах. І вийде вона набагато смачніше — адже ви не тільки наповніть її добірним м’ясом, але і вкладіть свою душу!