Редис — кращі сорти насіння для відкритого грунту і теплиць з полікарбонату

У кожного, хто має свою ділянку землі обов’язково виділені одна-дві грядки для вирощування редиски. Він приваблює всіх городників тим, що дає урожай один з перших. Так, якщо посадити його в теплиці в середині, або в кінці квітня, то перші плоди з’являться приблизно через місяць. А у ранніх сортів так і зовсім днів через 16 — 18.

Великим плюсом також є те, що цю культуру можна сіяти від двох до трьох разів за сезон. Це дає можливість насолодитися смаком овоча сповна, і навіть запастися на зиму. Смачні літні салати, або окрошка в спекотний літній день – немислимі без неї. Та й просто виставлена на стіл зі свіжою зеленню і цибулею, вона завжди бажана хоч в обід, хоч на вечерю.

В посадці і догляду вона не вибаглива. Для неї потрібен лише своєчасний полив і прополка. А знаючи, які сорти садити навесні, влітку або восени, можна цілком забезпечити себе не тільки смачним продуктом на весь сезон, але і насититися вітамінами.

Сьогодні ми будемо говорити про те, які з них коли садити. А також якими характеристиками володіє той, або інший представник цієї овочевої культури.